Bestuur

Bestuur

Onze bestuursleden zetten zich in om uw belangen te verdedigen en doen dit op kosteloze basis. Naast hun drukke beroepsbezigheden maken zij tijd vrij om de nodige input te geven aan onze bovenliggende besturen bij het AVBS en de Boerenbond.

U vindt de gegevens van het huidig bestuur onderaan deze pagina terug.

Aarzel niet op hen te contacteren met uw vragen.

Didier Hermans
voorzitter

didier@herplant.be

Marjan Denie
secretaris

marjan.denie@hoebenschot.be

Alec Hermans
penningmeester

alec@herplant.be

Jan Gijs
bestuurslid

jangijs@skynet.be

Leon Peters
bestuurslid

leon@peters.be

Pierre Demesmaeker
bestuurslid

info@inter-arbo.be

Henk van Beek
bestuurslid

h.van.beek@skynet.be

Paul Van Pelt
bestuurslid

paul@vanpeltnv.com

Jan Oprins
bestuurslid

joprins@oprins.com

Annie Goossens
bestuurslid

annie.goossens@hotmail.com

Lucien Verschoren
bestuurslid

lucien.verschoren@telenet.be

Miet Poppe
consulent AVBS

Miet.Poppe@avbs.be